Skocz do zawartości

Witaj na Almadia.pl
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących tematów, dać reputację swoim znajomym, wysyłać prywatne wiadomości, zamieszczać aktualizacje statusu, zarządzać profilem i wiele więcej.
Zaloguj - Zarejestruj
Zdjęcie

Rekrutacja Sędziów PVP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Lawrence

Lawrence

Administrator Gry / Forum

• Administrator Gry
  • ID
    1
  • Reputacja
    793

• Zainteresowania:Wyjaśnianie ludzi zawodowo.

Nagrody

Zadania sędzi i uprawnienia:

Umawianie się na walki z przeciwnikami w wyznaczonych miejscach oraz przybywanie na czas,

Być bezstronnym (automatyczne usunięcie rangi oraz usunięcie z roli sędzi w tym ban 7dni forum+gra w przypadku faworyzacji),

Aktualizowanie systematycznie tematu topki,

Nie wdawać się w wszelakie konflikty.

WZÓR:

1. Imię:
2. Wiek:
3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji:
4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem:
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć na to stanowisko:
6. Coś o sobie:
7. Twój nick w grze i poziom postaci:

Podania piszemy w tym temacie- wszelkie inne posty= warn !

Na posadę są wolne: 2 stanowiska.

• 2

WBZHTit.png

CzasNaPiwko

CzasNaPiwko

[Poz. 1]

• Użytkownik
  • ID
    6693
  • Reputacja
    0

• Nick w grze:CzasNaPiwko

1. Imię: Artur
2. Wiek: 19
3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: Pon-pt 18/19:00-24:00/01:00  Czwartek 20:00-01:00/ Sobota +14:00 - ??? / Niedziela 8:00-11:00/12:00
4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem: Owszem
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć na to stanowisko: Ponieważ jestem sprawiedliwy oraz zwracam uwagę na wszelkie szczegóły dotyczące walk. Gram w te grę od 2005 roku i nic nie umknie przed moimi oczyma! Gdybym został wybrany, wszystkie walki byłyby przeze mnie nagrywane programem po to aby ktoś nie miał żadnych wątpliwości co do wyniku. Istniałaby możliwość dogadania się z uczestnikami turnieju poprzez Team Speak'a. Wszystko by było na "tip top". Dlaczego ja? Ponieważ lubię pomagać jak i serwerowi tak i sobie! ;) 
6. Coś o sobie: Skromny chłopaczyna ze Śląska lubiący  wszelakie sporty. Zawodowo Mechanik Pojazdów Samochodowych + nie zawodowo lakiernik/blacharz. :D Uwielbiam metina, gram w niego od dziecka. Interesuje się sportem, kulturystyką jak i motoryzacją. 
7. Twój nick w grze i poziom postaci: CzasNaPiwko / 300 (PNE SIĘ W GÓRE!!!! :D ) 

• 0

Leniee

Leniee

[Poz. 1]

• Użytkownik
  • ID
    6694
  • Reputacja
    5

• Poziom:495
    • Zainteresowania:Sport, Pływanie, gry, jedzenie omnom.
    • Nick w grze:Leniee
    • Gildia:Uzumaki

1. Lena :)
2. 99r.
3. Mogłabym poświęcić nawet 6-8 godzin, bo w sumie zbliża się okres wakacji a ja mam plany w sierpniu..
4. Na lanerisie byłam organizatorką OX, Surek mój znajomy mi dał poprowadzić.. (lecz to tylko OX. )
5. Nie wiem, myślę że za charakter i podejście do wszystkiego.. Jestem miła, uprzejma, lubię pisać z ludźmi / gadać..
6. Jak już napisałam jestem Lena mam 18 lat, na ogół spędzam czas aktywnie lecz ostatnio po pewnym wydarzeniu (prywatność) jestem w domu od niedawnego czasu i na trochę pozostanę jeszcze.. Jestem pilna, punktualna, czuła, potrafię wiele lecz nie będę się rozpisywała aż tak dużo na mój temat, kto by chciał czytać hah ^^.
7. Leniee Lv.268

• 0

Dijkstra

Dijkstra

[Poz. 1]

• Użytkownik
  • ID
    6696
  • Reputacja
    0

Krzysztof

Ilość czasu : codziennie 17-23

Doświadczenie : oficjalnym sędzią nie byłem ale często biorę udział i jestem świadkiem pvp

Dlaczego ja ? : Jestem nowy na tym serwerze nie mam żadnych faworytów (jestem bez stronnicowy) chcę poznać ciekawe osoby ponieważ nie znam tu zbyt wiele osób.

Coś o sobie : Jestem z Podkarpacia Gram w metina od 4 lat :D lubie piłkę nożną i inne gry drużynowe

Nick: Dijkstra Lv 396 (Expie może wbiję dziś maxa )

• 0

Ejmi

Ejmi

Użytkownik

• Użytkownik
  • ID
    4741
  • Reputacja
    150

• Nick w grze:DreamAngel

Nagrody

1. Imię: 

Ewelina

2. Wiek:

21 lat

Przeważnie jestem po południami, w weekendy nieraz cały dzień

Nie posiadam, lecz przynajmniej raz dziennie walczę z jakimś graczem, więc potrafię dostrzec gdy ktoś oszukuje (potki , bugi, itp.)

Jestem odpowiedzialna, bezstronna i bezkonfliktowa.

Można powiedzieć, że obecnie na serwerze mam konflikt z jedną osobą, ale nie wpłynie on na decyzje o wygranej, gdyż sprawy prywatne nie idą w parze z funkcją jaką się pełni.

6. Coś o sobie:

Gram tu już dość długo, wiele osób mnie zna. Próbowałam bezskutecznie dostać posadę GM, a że na serwerze 530 lvl się nudzą to chce coś robić, jakoś urozmaicić czas sobie i innym.

xEJMIx - 530 lvl

Ejmi - 530 lvl

KsiazeDropu - 508 lvl

I kilka innych :)

Gracze będą mieli możliwość skontaktowania się ze mną poprzez :

GG

Gre

Forum

FB

Ewentualnie kontakt telefoniczny / SMS

• 1

Agresja

Agresja

Agresja jest tylko jedna

• Zbanowany
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • ID
    3387
  • Reputacja
    -164

• Poziom:530
    • Nick w grze:Pluumek/Agresja
    • Gildia:MocnyBajceps

Nagrody

1. Imię: Andrzej
2. Wiek: w sierpniu skończę 19 lat.
3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: Po godzinach pracy od 4 do 6h w wolne dni nawet do 8h.
4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem: Tak, byłem kilka miesięcy temu tutaj sędzią przez prawie całą swoją karierę  i znam się na robocie.
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć na to stanowisko: Z tym, że posiadam doświadczenie i wykonuje zawsze swoją pracę na 100%
6. Coś o sobie: Jestem Andrzej, nie długo skończę 19 lat, interesuję się gotowaniem(jestem kucharzem), e- sportem itp. Na co dzień pracuję  i  gram w Counter-strike Global Offensive. 
7. Twój nick w grze i poziom postaci: Agresja, 530.

• 2

Dołączona grafika

SÜPER GHØST

SÜPER GHØST

[Poz. 30]

• Użytkownik
  • ID
    5349
  • Reputacja
    95

Imię: Paryk.  :ph34r: 
Możliwy czas pełnienia funkcji: Codziennie w różnych godzinach (zawsze można informować) Mniej więcej po 8 godzin.
Doświadczenie: Posiadam. 
Dlaczego mnie? Mam dużo czasu wolnego, nie jestem stronniczy wobec takich stanowisk, obserwuję każde pvp z ostrożnością...
Coś o mnie: Jeżeli chodzi o prywatne sprawy to nikogo to nie powinno obchodzić. Co do stanowiska powiem tylko tyle, znam praktycznie każde bugi i wszystko o pvp na tym serwerze, co działa co nie działa. Aktywny do tej pory nie byłem no bo nie oszukujmy się... Po co będę mulić kompa jeżeli mam wszystko. Serwer zawsze mi się podobał względem atmosfery i rywalizacji której już od bardzo dawna nie ma. Głównie dlatego nie jestem aktywny, więc dlatego chciałbym w końcu aktywny. Czekam aż serwer ruszy z nowościami godnymi zainteresowania. 
Twój nick: x04 Poziom 530. 

• 0

jDcqomA.png

Dawidek ;)

Dawidek ;)

Uzytkownik

• Zbanowany
  • PipPipPip
  • ID
    4963
  • Reputacja
    86

• Nick w grze:Antek11, Nevsky, lVIPlAshar

1. Imię:

Dawid

2. Wiek:

27 Lat

Kilka godzinek dziennie

niestety nie było mi dane

a więc tak, jestem już tutaj długo, mam na koncie stoczonych kilkaset PVP, więc wiem co i jak, no i na pewno dlatego też że często jestem Online wiec nie ma problemu z kontaktem ze mną ;)

6. Coś o sobie:

A więc tak jak mówiłem, mam na imię Dawid mam 27 lat jestem z wami od początku, na chwile obecną spędzam dużo czasu w domu z powodów zdrowotnych, więc jestem online dość często co pomogło by mi na ww posadzie 

lVIPlAshar - 530

Antek11 - 530

Sharoza - 530

Famale - 530

i wiele innych

• 0

PaLKTSG.gif

Szakay

Szakay

[Poz. 50]

• Użytkownik
  • ID
    1560
  • Reputacja
    88

• Zainteresowania:MuayThai
    • Nick w grze:SqrVisin/Veinter

Imię:Eryk

Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji:

W tygodniu od 6 do 8 godz zależy od zmiany w pracy

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem:

Niestety nie posiadam, ale stoczyłem dużo pvp w rankingu i orientuję się na czym to polega zawszę trzeba od czegoś zacząć.

Dlaczego to własnie ciebie mamy przyjąć na to stanowisko:

Jestem osobą szczerą, odpowiedzialną oraz nie stoję po niczyjej stronie jeśli chodzi o Ranking PvP

Gram na tym serwerze prawie od startu posiadałem wiele kont z pełnym ekwipunkiem, jak wyżej napisałem stoczyłem wiele pvp w rankingu nadal to robię, również przygotowałem się czytając regulamin krok po kroku.

Coś o sobie:

Nazywam się Eryk mam 20 lat w wolnym czasie gram na Almadii, dużo osób mnie zna tak mi się wydaję :) Już kiedyś pisałem o stanowisko STP, niestety nie udało mi się dostać, więc próbuję kolejny raz.

Twój nick w grze:

-SqrVisin

Dalej nie będę rozpisywał bo było tego sporo :)

Kontakt do mnie jest prosty:

-GG

-Forum

-Gra

-TS

• 2

AnWSHL3.png

BuszekZDR

BuszekZDR

[Poz. 1]

• Użytkownik
  • ID
    6805
  • Reputacja
    0

Imię:Bartek

Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji:

Mamy wakacje więc mogę siedzieć tyle ile wytrzymam ;) 2 dni 3 dni bez spania ;) I zająłbym się tymi turniejami ogarnął na spokojnie.

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem:

Tak posiadam na każdym serwie pisałem o Sędzie PVP, ponieważ wychodzi mi to i zawsze dostawałem szansę wiem co i jak robić.

Dlaczego to własnie ciebie mamy przyjąć na to stanowisko:

Jestem szczerą, młodą osobą ale za to pełną humoru i nowych pomysłów!

Chciałbym udowodnić i pokazać że zasługuję na tą rangę!

Coś o sobie:

Nazywam się Bartek jestem młodą osobą o wieku 16 lat, ale mam nadzieję że wiek nie robi tutaj żadnego znaczenia ;) 
Gram na Almadii codziennie założylem właśnie nową postać i chcę ją wymaxować.

Grze poświęcam bardzo dużo czasu, ponieważ Almadia to serwer godny uwagi i przyciąga do grania.

Twój nick w grze:

ProrokP56.

Kontakt do mnie jest prosty:

-GG

-Gra

-TS

Mam nadzieję, że dacie mi szanse! Życzę powodzenia innym uczestnikom i miłego PvP! 

• 0

Lawrence

Lawrence

• Administrator Gry
  • ID
    1
  • Reputacja
    793

Nagrody

Aktualnie na stanowisko sędziów pvp zostały wybrane 4 osoby.

@Ejmi ; @¢zfυяєк♛ @Szakay, @BosSDawidos

oraz ponad to jest główny sędzia pvp

@Cassie

Tak więc póki co rekrutacja zostaje wstrzymana, jednak możecie nadsyłać nadal swoje zgłoszenia.

Pozdrawiam

• 3

WBZHTit.png

Cheerful

Cheerful

[Poz. 10]

• Użytkownik
  • ID
    5840
  • Reputacja
    27

• Zainteresowania:Piłka nożna ;3
      Mechanika pojazdów samochodowych/ciężarowych ;3
    • Nick w grze:Cheerfull(Zbanowany) // EjTyTam
    • Gildia:Desire(Stare Desire) ,obecnie brak ;3

1. Imię: Patryk.
2. Wiek: 18 lat.
3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: Codziennie od godziny 17(Bo od 8 do 16 pracuje)do godziny 24.
4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem: Nie nie posiadałem.
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć na to stanowisko: Na serwerze jestem dłuższy czas(od lipca 2016 roku) ,mimo to ,że byłem osobą konfliktową to myślę ,że można mi zaufać i dać jedną i ostatnią szansę.
6. Coś o sobie: Mam na imię Patryk , mam 18 lat , mieszkam pod Warszawą , interesuje się piłką nożną oraz mechaniką pojazdów samochodowych.
7. Twój nick w grze i poziom postaci: Cheerfull 530 lv(Czekam na odpowiedź pod postem o UB)
, EjTyTam 5 lv.

• 0

R3NG3R

R3NG3R

[Poz. 10]

• Zbanowany
  • PipPip
  • ID
    6962
  • Reputacja
    42

• Zainteresowania:Crossfit, Szczanie na Desire, wkurwianie Bolosa, bicie Dropów
    • Nick w grze:R3NG3R

1. Imię: Nigel
2. Wiek: 17
3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: Praktycznie codziennie od 14 do 22 :)
4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związne z tym stanowiskiem: Nie nie posiadam/posiadałem
5. Dlaczego to właśnie ciebie mamy przyjąć na stanowisko: Mimo, że gram na tym serwerze od 2 tygodni, to praktycznie poświęcam serwerowi bardzo dużo czasu, a poza tym lubię obserwować, gdy inni gracze się pojedynkują :)
6.Coś o sobie: Jestem Nigel, mieszkam w Gdańsku, Interesuje się piłką ręczną oraz siatkówką
7. Twój nick w grze i poziom postaci: R3NG3R 530 lv 

• 1

Lawrence

Lawrence

• Administrator Gry
  • ID
    1
  • Reputacja
    793

Nagrody

Rekrutacja ponownie aktywna zapraszam do zgłoszeń.

• 2

WBZHTit.png

boloS

boloS

[Poz. 30]

• Tester Balansu
  • ID
    6964
  • Reputacja
    163

• Poziom:530 x3
    • Zainteresowania:...
    • Nick w grze:boloS,boloS2,Vishamp,RobieDunga
    • Gildia:...

1. Imię: Daniel

2.Wiek: 16 lat

3.Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: Codziennie od godziny 16:00 do godziny 02:00

4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem: Nie posiadam

5. Dlaczego to własnie ciebie mamy przyjąć na to stanowisko: Ponieważ poświęcam dużą  ilość czasu grze, dużo pojedynkuje się z innymi graczami, oraz oglądam bardzo dużą ilość PVP na tym serwerze, chcę pełnić odpowiedzialną funkcje na serwerze, jestem osobą bezkonfliktową staram się unikać konfliktów oraz je łagodzić 

6. Coś o sobie: Mam na imię Daniel, mam 16 lat, pochodzę z Tychów, interesuję się sportem trenowałem piłkę nożną przez 9 lat oraz siatkówkę przez 2 lata, interesuje się również elektroniką, informatyką oraz w małym stopniu gastronomią, no i oczywiście nie może tutaj zabraknąć fascynacji do różnych gier komputerowych 

7. Twój nick w grze oraz poziom postaci: boloS 530lv, boloS2 530 lv łącznie około 40 k minut w grze 

• 15

Dołączona grafika

Dawidek ;)

Dawidek ;)

Uzytkownik

• Zbanowany
  • PipPipPip
  • ID
    4963
  • Reputacja
    86

• Nick w grze:Antek11, Nevsky, lVIPlAshar

1. Imię:

Dawid

2. Wiek:

27 Lat

Kilka godzinek dziennie

Tak, na tym serwerze ;)

a więc tak, jestem już tutaj długo, mam na koncie stoczonych kilkaset PVP, więc wiem co i jak, no i na pewno dlatego też że mam już doświadczenie na tym stanowisku na almadi, często jestem Online wiec nie ma problemu z kontaktem ze mną ;)

6. Coś o sobie:

A więc tak jak mówiłem, mam na imię Dawid mam 27 lat jestem z wami od początku, na chwile obecną spędzam dużo czasu w domu z powodów zdrowotnych, więc jestem online dość często co pomogło by mi na ww posadzie

lVIPlAshar - 530

Antek11 - 530

Sharoza - 530

Famale - 530

i wiele innych

• 2

PaLKTSG.gif

TaK

TaK

[Poz.20]

• Użytkownik
  • ID
    5859
  • Reputacja
    34

• Zainteresowania:Grzanie koła w M1.
    • Nick w grze:LicenSe,Female
    • Gildia:BOOM <3
1. Imię: Kacper
2. Wiek: 16 Lat
3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: od 3 do 4 godzin dziennie
4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem:Nie nie posiadam
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć na to stanowisko:Hmm trochę już gram na Almadii i chciałbym w jakiś sposób pomóc serwerowi a zarazem zdobyć jakieś doświadczenie w tym kierunku.Jak sobie nie poradzę na tej posadzie najwyżej zrezygnuj.
6. Coś o sobie:Interesuję się Historią,Sportem,Językiem Polskim, gram w gry oraz od czasu do czasu czytam książki.
7. Twój nick w grze i poziom postaci:LicenSe , Female 2x530
  • 1

CronnoS

CronnoS

[Poz. 1]

• Użytkownik
  • ID
    8175
  • Reputacja
    11

• Nick w grze:Cronni/CronniV2
    • Gildia:BOOM

1. Imię: Dominik 

2. Wiek: 17 lat 

3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: Około 8 godzin dziennie.

4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem: Gildyjny sędzią ,a jeśli coś prócz tego to nie . 

5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć na to stanowisko: Ponieważ , 530 poziomom się nudzi a taki sędzia dosyć aktywny jest przydatny mam jakieś doświadczenie (małe ale szybko mogę się nauczyć ) i wiele razy widziałem pojedynki i potrafię wychwycić poty itp.

6. Coś o sobie: Chłopak z dobrym humorem , miły , uczciwy , osoba bezstronna , bezkonfliktowa 

7. Twój nick w grze i poziom postaci: Cronni/530 

8.Kontakt

Gra

Fb

GG

Forum

• 8

KoldiToZiomal

KoldiToZiomal

[Poz. 30]

• Użytkownik
  • ID
    8163
  • Reputacja
    60

• Poziom:601 | 569
    • Zainteresowania:Wyjaśnianie ludzi zawodowo na arenie pvp, siłownia
    • Nick w grze:Koldi | SiemaTuKoldi
    • Gildia:TheBestEver

Nagrody

1. Imię: Jasiek

2.Wiek: 17 lat

3.Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: 6-8 godzin.

4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem: Nie posiadam

5. Dlaczego to własnie ciebie mamy przyjąć na to stanowisko: Ponieważ poświęcam serwerowi sporo czasu,  jestem osobą bezstronną, stoczyłem dużo pojedynków, często jestem aktywny na grze, więc nie będzie problemu skontaktowania się ze mną.

6. Coś o sobie: Tak jak wyżej jest napisane, mam na imie Jasiek i mam 17lat, chodzę do 2liceum, interesuje się sportem szczególnie piłką nożną, lubię wolny czas spędzać przy komputerze.

7. Twój nick w grze oraz poziom postaci: Koldi, poziom 530

/Kolor zielony przeznaczony jest dla administracji, zmieniłam na inny. - Averaine                                                         

• 1
Dołączona grafika

SEQVENCE

SEQVENCE

ex Sędzia PVP

• Użytkownik
  • ID
    7300
  • Reputacja
    71

• Poziom:530+
    • Zainteresowania:Psychokryminalistyka
    • Nick w grze:SEQVENCE / Grzeszna
    • Gildia:UpGrade 💙

Nagrody

1. Imię: Klaudia
2. Wiek: 20 Lat
3. Ilość czasu, który jesteś w stanie poświęcić na pełnienie funkcji: 6 godzin dziennie.
4. Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z tym stanowiskiem: Nie, nie posiadam.
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć na to stanowisko: Sporo gram na tym serwerze, wiele stoczonych PvP za mną, często online jestem.
6. Coś o sobie: Gram tutaj od marca, więc dużo graczy mnie zna.
7. Twój nick w grze i poziom postaci: lSEQUENCEl 530Lvl 

• 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych