Skocz do zawartości

Witaj na Almadia.pl
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących tematów, dać reputację swoim znajomym, wysyłać prywatne wiadomości, zamieszczać aktualizacje statusu, zarządzać profilem i wiele więcej.
Zaloguj - Zarejestruj
Zdjęcie

[JTUT] Arrx

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Arrx

Arrx

Moderator Forum

• Moderator Forum
  • ID
    6968
  • Reputacja
    283

• Poziom:601
    • Zainteresowania:❤Najkusia❤
    • Nick w grze:Arrx
    • Gildia:BOOM

Nagrody

» Informacje ogólne:
  • Imię: Sylwester
  • Nick z gry: Arrx
  • Ilość minut na głównej postaci: 125k (+ kilka innych postaci)
  • Jak długo grasz na serwerze: Od 25 czerwca 2017r.

» Coś o sobie:
» Mam na imię Sylwester jak już pisałem wyżej. Jestem studentem na profilu informatycznym. 
Interesuje się piłką nożną, siatkówką oraz programowaniem. Jestem osobą kreatywną, zabawną oraz wesołą. Potrafię zachować powagę, jeśli wymaga tego ode mnie sytuacja.
Osobiscie uważam się za osobę otwartą, która lubi często pomagać innym. Lubię pracę w zespole i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Mimo to jak każdy posiadam gorsze dni, jednak staram się tego nie pokazywać. Jestem również osobą potrafiącą przyznać się do swojego błędu.

» Jak oceniasz swoją wiedzę o serwerze:
» Myślę, że jestem w stanie odpowiedzieć na (prawie) każde pytanie związane z serwerem Almadia.pl

» Czy posiadałeś już posadę Tutora:
» Nie, niestety nie posiadałem nigdy posady tutora.

» Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na te stanowisko:
» Po pierwsze jestem praktycznie codziennie na serwerze po kilka godzin, dlatego nie miałbym problemu z poświęceniem tego czasu na pomoc nowym jak i starym graczom.
Po drugie zauważyłem na serwerze sporą ilość nowych graczy, których wiedza o serwerze jest znikoma (nie wszystkich), więc tutor przyda się tutaj idealnie.
Po trzecie jestem pomocną osobą oczywiście jeśli, jestem w stanie pomóc to nie widzę przeszkód abym to zrobił. Również jako tutor będę starał się dawać z siebie 200% aby każdy był usatysfakcjonowany moją pomocą.

» Coś od siebie:
» Ze względu na mnóstwo czasu możliwego do poświęcenia tej posadzie, jak i mój bezproblemowy charakter, zdystansowany i cierpliwy stosunek do serwerowych świeżaków jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Zdaje sobie sprawę z tego, iż w przeszłości miałem dość nie stosowne zachowanie lecz od dłuższego czasu uległo to zmianie na lepsze.
Gracze którzy bywają często na serwerze mogli się o tym przekonać. Również jako aktualny moderator forum wypełniam swoje obowiązki rzetelnie i sumiennie więc mogę zapewnić, że tak samo będę wykonywał funkcje tutora serwera.

• 7
Dołączona grafika

Koksiu

Koksiu

[Poz. 30]

• Użytkownik
  • ID
    323
  • Reputacja
    16

• Poziom:Kici kici kici Miau miau miau ;-)
    • Zainteresowania:Jak mnie poznasz to sie dowiesz <3 :)
    • Nick w grze:Smie Smie.... Tana!!!!
    • Gildia:Cze cze Czekolada !!! :>

Nagrody

Jesteś chyba spoko więc tak :D

• 0

~DeejKaa~

~DeejKaa~

[Poz. 10]

• Użytkownik
  • ID
    10448
  • Reputacja
    5

• Poziom:570,251
    • Zainteresowania:™♫♥ Hobby ,rym i trawa ♥♫™BlackCandy™️❤
    • Nick w grze:lBezLitosnal,lMazCandyl

Jestem na TAK. 

Arxx/Boyaka (Jak wolisz, dla mnie lepiej brzmi Boyaka ;d) jak najbardziej nadaje się na posade [JTUT]. Wiedze na temat serwera ma i to dosyć sporą. I stwierdzam to ponieważ pisałem z nim na temat rozwijania postaci na serwerze, co i jak trzeba robić aby było łatwiej. Więc wiedzy na temat serwera mu nie brak. Taki [JTUT] jak najbardziej się przyda na serwer, a co do jego kultury osobistej to jak gram na serwerze bodajże od stycznia 2k18 lub grudnia 2k17 coś w tych okolicach to nigdy nie doświadczyłem kłotni pomiędzy Boyaką, a innym graczem (Nawet ze mną nigdy nie miał spiny co ja przyznaje, że osoba konfliktowa ;D). Na serwerze bywałem codziennie i nigdy nie widziałem takiej sytuacji. Może mógł to robić na PW no ale w to wątpie. CHłopak spokojny bez konfliktowy. Posada [JTUT] jak najbardziej dla takiego gracza jak Arxx. ;D 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych