Skocz do zawartości

Witaj na Almadia.pl
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących tematów, dać reputację swoim znajomym, wysyłać prywatne wiadomości, zamieszczać aktualizacje statusu, zarządzać profilem i wiele więcej.
Zaloguj - Zarejestruj
Zdjęcie

TUTOR próba numer dwa :)

Tutor

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

SwaGGyP

SwaGGyP

[Poz. 1]

• Użytkownik
  • ID
    10793
  • Reputacja
    5

• Poziom:601
    • Nick w grze:SwaGGyPBM
    • Gildia:UpGrade

Imię : Maks
Nick z gry : SwaGGyPBM
Czas na głównej postaci : 29 dni
Moja pierwsza postać , a mianowicie drop został utworzony 5 lipca 2018 roku , a moja główna postać 2 maja 2019.
Coś o mnie : Pochodzę ze Słupska jest to miasto w województwie pomorskim . W wolnych chwilach przesiaduję na dungeonach w celu dropienia ulepszaczy na EQ lub wspomóc kogoś w dropieniu danych ulepszaczy. Jak jakaś osoba coś się pyta na wołaju , to odpowiadam w najprostszy dla tej osoby sposób. Jestem uczciwy i miły dla członków gildi jak i graczy na serwerze. Ktoś potrzebuje pomocy , to staram się pomóc.
Wiedza na temat serwera : Myślę , że jest na odpowiednim poziomie ,tak aby odpowiadać na pytania innych graczy.
Posiadanie TUTORA : Nie miałem go nigdy ,ale nie ukrywając chciałbym bardzo.
Dlaczego powinienem zostać wybrany na TUTORA? Moim zdaniem posada TUTORA dla mnie jest dobrą sprawą , ponieważ chętnie pomagam innym w różnych sytuacjach ( Na którym dungu jest dany boss , poratować gracza potrzebną dla niego ulepką lub kilkoma sztabkami. W zależności od sytuacji.) Jestem otwarty dla początkowych graczy. Na myśli mam to , że początkowi gracze tego serwera nie wiedzą za dużo na jego temat , to staram ich naprowadzić na dobrą drogę , podaję bony do różnych przedmiotów i daję ciekawostki oraz rady jak stać się o wiele lepszym. Nigdy nie zostałem ukarany żadnym banem , dla mnie otrzymanie jakiegokolwiek bana jest rzeczą żenującą. Udzielam również rad dotyczące cen w shopach. Ogólnie to jestem pogodnym chłopakiem mimo swojego wieku jestem myślący , odpowiedzialny i chętny do poznawania się z nowymi graczami.
Coś ode mnie : Szczerze mówiąc , to są ludzie którzy mnie krótko mówiąc nie trawią. Obrażają , wyzywają od najgorszych , mimo tego nie zrażam się tym i to olewam. Wiadomo powyzywam się z innymi dla śmiechu , ale nie żeby kogoś urazić bądź zranić psychicznie. Nie jest to w moim typie po prostu. Jak ktoś mnie zaczyna irytować , to staram się jak najłagodniej powiedzieć tej osobie , że zaczyna mnie denerwować , nie to co inni gracze , że od razu lecą z tak zwanym "ryjem". Najlepszym rozwiązaniem jest spokojna rozmowa , a nie wyzwiska lub inne tego typu rzeczy. Myślę , że członkowie UpGrade potwierdziliby informacje dotyczące mojej osoby. I mówiąc z głębi serca nie jestem wszechwiedzący, ale trening czyni mistrza i wiadomo czegoś się jeszcze douczę.
Jeśli chodzi o mój wolny czas , to jeszcze chodzę do szkoły , ale po szkole jestem cały czas na metinie i czekam na jakieś pytania na wołaj lub na priv. Myślę , że powiedziałem już wszystko co chciałem na swój temat powiedzieć. Oczywiście miałem swoje gorsze dni gdzie byłem nie miły i przy pierwszym zgłoszeniu zostałem zdyskwalifikowany , ale nie poddaję się próbuję dalej. Z każdym dniem uczę się nowych rzeczy , które mogą w dużym znaczeniu pomóc nowym graczom na serwerze. Trzeba się pilnować na przyszłość :). Z pozdrowieniami dla administracji , SwaGGyPBM ! 

• 0

Averine

Averine

J. Admin Forum / Grafik / Główny Sędzia PvP / Mistrz Gry

• Junior Admin Forum
  • ID
    939
  • Reputacja
    597

• Nick w grze:[SGM]Averine

Nagrody

Od odrzucenia Twojego poprzedniego podania minęło zbyt mało czasu. Spróbuj ponownie za 7 dni. 

https://forum.almadi...pic/4878-tutor/
Zamykam. 

• 0

HKsNk5W.gif

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tutor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych